Domowe sanatorium i spa na stres oraz zmęczenie – Buskie Spa Siarczkowe

Buskie Spa Siarczkowe to naturalny preparat pozyskiwany z wód siarczkowych, bogaty w szereg aktywnych biologicznie pierwiastków wpływających holistycznie na stan naszego organizmu. Pomaga niwelować stres, walczy z kiepską kondycją skóry, redukuje bóle reumatyczne i uczucie ciężkich nóg. Spa w domowych warunkach z Buskim Spa pozwoli na pozbycie się wielu dolegliwości zdrowotnych, a piękny, odświeżający zapach preparatu pozwoli ukoić ciało po intensywnym dniu.

Jak działa Buskie Spa Siarczkowe?

 • niweluje stres i zmęczenie,
 • wprowadza w głęboki stan relaksu,
 • zmniejsza zmiany związane z łuszczycą,
 • leczy przewlekłe stany zapalne skóry,
 • pomaga w problemach reumatycznych,
 • usprawnia krążenie,
 • niweluje uczucie „ciężkich nóg”,
 • pomaga złuszczać martwy naskórek,
 • dostarcza składników aktywnych w postaci solanki siarczkowej,
 • odżywia skórę,
 • po kąpieli skóra staje się miękka i delikatnie pachnie,
 • skutecznie oczyszcza skórę.

Można je stosować jako dodatek do kąpieli lub żel pod prysznic. Aby uzyskać pełne działanie Buskiego Spa, wystarczy aby kąpiel trwała przez jedyne 15 minut. Jest to więc świetna opcja dla osób zabieganych, nie mających zbyt wiele czasu na przesiadywanie w wannie. 🙂

Wielowymiarowe działanie Buskiego Spa

Produkt działa na kilku płaszczyznach:

Działanie keratolityczne

Złuszcza martwy naskórek i oczyszcza go, przygotowując skórę na przyjęcie dobroczynnych substancji.

Działanie keratoplastyczne

Pielęgnuje naskórek, zwiększa elastyczność i jędrność skóry. Sprawia, że skóra jest gładka, odżywiona, nawilżona i niezwykle miękka.

Działanie zdrowotne

Buskie Spa przenika przez skórę i układ oddechowy do naszego organizmu. Pozytywnie wpływa na stawy, mięśnie i układ nerwowy.

Jeden produkt = kompleksowe działanie.

Buskie Spa Siarczkowe jest źródłem niesamowitych, biologicznie aktywnych składników naturalnych.

Zawiera m.in. jony siarczkowe, wodorosiarczkowe, siarkę koloidalną, jodki, bromki, sole wapnia, magnezu, potasu, i inne mikroelementy. Pozyskuje się je z wód siarczkowych, które stymulują regenerację tkanek i walczą z wolnymi rodnikami.

Receptura Buskiego Spa Siarczkowego została opracowana w Uzdrowisku Solec-Zdrój i Busko-Zdrój i jest wynikiem z prawie 200-letnich doświadczeń w leczeniu chorób skóry i chorób reumatycznych. To niesamowite, że tak doskonałe surowce pozyskiwane prosto z natury możemy znaleźć w Polsce. 🙂

Buskie Spa Siarczkowe zawiera olejek bergamotowy oraz kompozycję lemon, które nadają orzeźwiający i otulający zapach.

 

Jak przygotować kąpiel?

Przygotowanie SPA w domowym zaciszu jest niezwykle proste. Buskie Spa Siarczkowe bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie i pięknie pachnie, dlatego bez problemu przygotujesz leczniczą kąpiel.

 

Kąpiel SPA w wannie

1/4 – 1/2 szklanki Buskiego Spa Siarczkowego należy dodać do kąpieli – aby produkt zadziałał wystarczy relaksować się w kąpieli przez ok. 15 minut. Jeśli lubicie kąpiele w pianie, wystarczy wlać Buskie Spa pod strumień wody i gotowe! 🙂

 

SPA pod prysznicem

Buskie Spa może być stosowane również jako żel pod prysznic. Porcję produktu należy zaaplikować na gąbkę, myjkę lub bezpośrednio na skórę i delikatnie masować. Pozwoli to usunąć zabrudzenia i wprowadzić głębiej prozdrowotne składniki.

Pamiętaj, aby po zakończonej kąpieli osuszyć skórę miękkim ręcznikiem, założyć szlafrok lub inny otulający materiał lub udać się bezpośrednio do łóżka.

 

Jak często stosować?

Jak w wielu przypadkach tak i tutaj kluczowa jest systematyczność. Kąpiele najlepiej wykonywać w seriach trwających 2-3 tygodnie stosowania/ 2-3 tygodnie przerwy. Kuracja jest doskonałym przedłużeniem pobytów sanatoryjnych i zabiegów w SPA, które w prosty sposób możemy wykonać w domowym zaciszu.

Stres, zmęczenie, bóle mięśni, pogarszający się stan skóry – to problemy, z którymi często borykamy się bez względu na wiek. Jak temu zaradzić? Bardzo łatwo – sięgnąć po naturalny preparat Buskie Spa Siarczkowe i przygotować aromatyczną, niezwykle odprężająca kąpiel w domowym zaciszu. 🙂

————————-

Jeśli wpis wam się spodobał, udostępnijcie go swoim znajomym i koniecznie zaobserwujcie nas na YouTube,  Instagramie i Facebooku. 

< Wstecz

Instagram


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/wp/wp-content/themes/uzdrowiskowespa/footer.php on line 8

Zapisz się do newslettera